Юрій Жаботюк

5 книжок, які рекомендує Юрій Жаботюк

14.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Читомо не зупиняється на досягнутому й продовжує розпитувати культурних діячів, лідерів думок та просто хороших людей про їхні літературні уподобання. Сьогодні своїм книжковим топом ділиться відомий політик, громадський діяч, активіст та найпопулярніший мажоритарник України Юрій Жаботюк..

 

Книга – це невичерпне джерело знань. Це основа науки, освіти та розвитку. Книга супроводжує успішну людину впродовж усього її життя – від народження й до глибокої старості.

 

Я читати люблю. Звісно, більше читаю газети, дещо з детективної та гостросюжетної літератури, але знаходиться місце і для книжок із розвитку. Це найцінніша література, яка вказує успішному політику шлях. Це дороговкази, на які має орієнтуватися людина, що мріє досягти висот у своїй справі.

 

Щоб зробити життя громади кращим – ти сам маєш бути ще кращим, справжнім лідером та дбайливим батьком. Тож сьогодні я готовий поділитися найкориснішими з книжок, які докорінно змінять ваше життя і сприйняття реальності.

Я і сам грішний, пробую трохи писати. Нещодавно видав власним коштом збірку своєї поезії, яку безкоштовно розповсюджую серед нужденних нашого округу. Це фото з презентації моєї збірки, яка отримала схвальні відгуки місцевих критиків.

 

 

Читайте також: Білл Гейтс назвав 5 улюблених книжок 2018-го

 

«Кобзар», Тарас Шевченко

Це настільна книга кожного патріота, яка має бути поруч з вами завжди. У ній є всі відповіді на взагалі всі питання, які турбують пересічного українця. Я інколи загадую про якусь проблему, потім загадую сторінку і рядок. Відкриваю – і бачу чітку й зрозумілу пораду, що робити. Ще жодного разу не підводив мене такий метод вирішення складних завдань.

 

«Мистецтво війни», Сунь-Цзи

Це вже настільна книга кожного природженого лідера. Китайська мудрість лине до нас крізь віки, і не сприйняти її було б безглуздям. Дієві стратегії перемоги, які можна використовувати не лише на полі битви, але й у високих кабінетах. Не раз ці підказки мудрого Цзи допомагали мені виходити переможцем із важких баталій з підступними супротивниками, які намагалися очорнити моє ім’я та зупинити мене на шляху служіння людям. Всі вони спіймали облизня, бо, очевидно, не читали цієї великої книги.

 

«Думай як мільярдер», Дональд Трамп

Безцінна збірка мудрості та життєвого досвіду мільярдера, улюбленця жінок та чинного президента США Дональда Трампа. Він – людина, яка змогла підкорити Америку, наочне втілення «американської мрії». І він не полінувався поділитися своїм досвідом з іншими людьми. Гріх не скористатися такою унікальною можливістю. Книга приділяє багато уваги не лише бізнесу, але й життєвим підказкам, які допоможуть просунутися на шляху до першого мільйону. Наприклад, пан Трамп підіймає актуальне питання – чи треба давати чайові. Або приділяє чимало уваги зовнішньому вигляду. Адже, як ми знаємо, зустрічають за одягом. Хочеш бути мільйонером – одягайся як мільйонер.

 

Читайте також: Трамп, по суті, не знав практично нічого — уривок із бестселера «Вогонь і лють»

 

Кримінальний кодекс України

Це також має бути настільною книгою успішного бізнесмена та політика в Україні. Справжній лідер та вождь має добре орієнтуватися в законах, у пастках, які розставили депутати попередніх скликань, щоб не потрапити у халепу і завжди бути попереду своїх опонентів. Починаючи будь-яку нову справу, не забувайте звіритись з актуальними законами України. Це допоможе уникнути багатьох проблем, а інколи й дозволяє зекономити чимало грошей, які потім можна пустити на добрі справи та допомогу громаді.

 

«Hygge Таємниця данського щастя», Майк Вікінг

Згідно з рейтингом країн світу за рівнем щастя ООН данці регулярно займають перші місця. Воно і не дивно, адже вони вміють бути щасливими навіть за складних обставин – коли на вулиці сніг, а батареї холодні. У цьому їм допомагає їхня філософія хюґе. Коли я вперше ознайомився з цією книгою, я зрозумів, що все життя жив за цим вченням. Адже знаходити маленькі перемоги й щиро з них радіти – це вірний шлях до процвітання та довголіття. На цій філософії я будую і свою громадську і політичну діяльність. Намагаюсь допомагати нужденним коли добрим словом, коли порадою, а коли й маленьким пам’ятним сувеніром чи продуктовим пакетом. А після тривалого та насиченого дня служіння суспільству, так чудово просто посидіти біля каміна, загорнутися у теплу ковдру і посьорбати молочний улун. Раджу всім, ця книга змінить ваше життя.

 

Читайте також: Що читачеві примножує хюґе, а що – ні

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект

що більше читаєш – то ширші можливості