Календар подій

17/08

Анна Єгорова проведе курс про літери Італії

Київ

19:00 Арт і Я, вул. Хрещатик, 32-Б, оф. 8

Анна Єгорова проведе курс про літери Італії

Каліграф та куратор курсів нашої школи Ann Yegorova нещодавно повернулася з захоплюючої подорожі Італією і прихопила з собою справжні каліграфічні скарби.

І на лекції 17 серпня будемо розглядати, аналізувати унікальні літери та написи. А також – надихатимемось і дізнаємось, як використовувати історичні знахідки в роботі.

Анна Єгорова: вважається, що саме Італія є осередком зародження каліграфії. Вікові традиції робити живі надписи збереглися й донині! Історичні написи перетинаються з сучасним летерингом на основі каліграфії. Форми старовинних літер я бачила майже у всіх сучасних логотипах та вивісках. Цікаві будуть і старовинні написи на стелях, які ми аналізуватимемо на лекції.

У програмі:

  • автентичні написи на стелях та стінах італійських архітектурних будівель, аналіз;
  • каліграфічний летеринг у вивісках, аналіз;
  • виставка китайського та японського каліграфа;
  • сучасний вуличний арт;
  • цікаві літери, їх поєднання.

Кому буде цікаво: каліграфам, художникам, шрифтовикам, дизайнерам, які працюють з літерами, та цікавляться дизайном вулиць. А також для усіх охочих, хто хоче надихнутися літерами Італії.

Довідка: 

Ann Yegorova – каліграф, дизайнер, займається каліграфію з 2015 року, випускниця більшості курсів школи каліграфії «Арт і Я». Вивчала китайську каліграфію з майстром Чи Шаотін. В 2016 році її робота ввійшла в популярне австралійське видання «Typism Book 3». Анна – учасник виставок «Жива каліграфія» та «Живий шрифт» та «Вільні літерації», які відбулися на Книжковому Арсеналі 2016, 2017 та 2018. А також – дизайнер видань прописів «Каліграфія браш-пеном в різних стилях», та «Український скоропис: каліграфія гострим пером».

Місце: студія «Арт і Я», вул. Хрещатик 32б, вхід до будинку з вул. Прорізна через арку біля «Ощадбанк» та «Coffee hot», код 46, 2 пов., офіс 8.

Час: 17 серпня, п’ятниця, 19:00–20:30.
Тривалість: 1,5 години.

Вартість: 150 грн.
Кількість місць обмежена, участь за передоплатою.

Реєстрація

Або за телефоном 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла).

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект