відеоігри

Анонсували відеогру Elden Ring, над якою працював Джордж Мартін

10.06.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія FromSoftware анонсувала гру Elden Ring, над сценарієм і світом якої працював відомий письменник Джордж Мартін. Тизер проекту показали на конференції компанії Microsoft, яка відбулася в межах Electronic Entertainment Expo 2019 в Лос-Анджелесі.

У тизер-трейлері нової гри, який продемонстрували публіці, не показали ігровий процес, але натомість показали зрежисоване відео, яке натякає на гру у фентезійному всесвіті.

 

 

За словами видавця Bandai Namco, майбутня екшен-RPG стане наймасштабнішою грою FromSoftware.

 

Ім’я автора циклу «Пісня льоду й полум’я» згадується в трейлері разом з відомим геймдизайнером Хідетакою Міядзакі — вона разом працювали над сетінгом та сюжетом.

 

Сам Мартин заявив, що Elden Ring стане для гравців «незабутньою», а сам письменник дуже радий співпраці з командою рад FromSoftware.

 

«Робота над міфологією Elden Ring разом з Джорджем Р. Р. Мартіном стала для нас не лише великим задоволенням, але й джерелом справжнього натхнення. Наша команда докладає усіх зусиль, щоби світ гри заворожував собою гравців. Він буде сповнений небезпек та чудес», – від найвіддаленіших країв до найтемніших глибин”, – розповів президент FromSoftware Хідетака Міядзакі.

 

Також зазначається, що Elden Ring вийде на платформах ПК, PS4 та Xbox One, але точну дату релізу ще не називають.

 

Раніше повідомлялося, що Джордж Мартін обіцяв нові книжки про Вестерос у 2018 році

 

DTF

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект