Terra Incognita

Арт-бук «НепрОсті» презентує львів’янам «Terra incognita»

21.05.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництвом «Terra incognita» запрошує на презентацію арт-буку «НепрОсті» за участю автора Тараса Прохаська, ілюстраторки Юлії Табенської та співзасновниці видавництва «Terra incognita» Ярини Винницької.

«НепрОсті» Тараса Прохаська – один із найзнаковіших романів української сучасної літератури. Вперше вийшов далекого 2002 році, він продовжує надихати митців на створення перформансів, опер, інсталяцій, кінофільмів. І ось тепер арт-бук.

За словами письменника, «Юлині ілюстрації стали органічним продовженням тексту. Їх треба читати. Це так, ніби вона дописала ще сто сторінок до мого роману». «НепрОсті» Тараса Прохаська «розпочали нову добу сучасної української прози» (Євген Баран), і його за це «хоч сьогодні можна висувати на Нобелівською премію в області літератури» (Сергій Жадан). Альтернативна міфологія Карпат першої половини ХХ ст., розказана через історію «непрОстих» (так гуцули називали «земляних богів» – людей з паранормальними здібностями) письменником-мольфаром і намальована не менше магічною художницею Юлією Табенською, зачарує вас довіку у Карпатський край. Тому не шукайте червону руту вечорами, а просто читайте «НепрОстих».

Довідка:

Юлія Табенська – художниця з Кам’янця-Подільського, член Спілки дизайнерів України (2015), стипендіатка Goude Polonia-2015. У 2005 р. закінчила магістратуру в Українській академії друкарства у м. Львів (кафедра книжкової графіки та дизайну друкованої продукції). З 2007-2016 працювала у Кам’янець-Подільському національному університеті імені І. Огієнка.

Найзнаковіші книги, проілюстровані Юлією Табенською, – арт-бук «Скриня. Речі Сили» («Видавництво Старого Лева», найкраща книга Форуму 2016 і персональна відзнака мера Львова), дитячий арт-бук «Наречена» (видавництво «Terra Incognita», Книга Форуму 2017 і Книга року), різдвяна казка зі Львова «У країні сирних коників» (у співпраці з Олегом Денисенком та Остапом Лозинським).

Вхід вільний.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект