Календар подій

20/11

Білоруський письменник Андрій Хаданович презентує книжку

Київ

18:00 Кнайп-клуб «Купідон», вул. Пушкінська, 1-3

Білоруський письменник Андрій Хаданович презентує книжку

Білоруський письменник Андрій Хаданович презентує нову книжку «Школа трави».

Андрій Хаданович — білоруський поет і перекладач, за освітою філолог, спеціаліст з французької літератури. Член Союзу білоруських письменників і Білоруського ПЕН-Центру. Перекладає з французької, української і польської мови.

 

Перша книжка віршів Хадановича була опублікована в українському перекладі: «Листи з-під ковдри» (Київ: Факт, 2002). У Києві була також опублікована його збірка вибраних віршів білоруською мовою: «From Belarus with Love» (Київ: Факт, 2005). Інші публікації: «Старыя вершы» (Мінськ: Логвінаў, 2003), «Лісты з-пад коўдры» (Мінськ: Логвінаў, 2004), «Землякі, альбо Беларускія лімэрыкі» (Мінськ: Логвінаў, 2005), «Бэрлібры: гісторыя ў чатырох фільмах» (Мінськ: Логвінаў, 2008). Вірші перекладались також на російську, польську, англійську, латиську, литовську, німецьку, словацьку мови.

 

Поезія Хадановича — важлива подія сучасної білоруської літератури; в його творчості, що відзначається багатством мови, стилістичними експериментами, досягнення східноєвропейської «книжної» поезії елегантно сплітаються з елементами сьогоденної культури (рок, реп, міська говірка).

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: Білоруський читач є, але це потенційний читач

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект