Нон-фікшн

150₴

Олег Курченко. Деталізм: Впевнене завтра

Курченко О. Деталізм : Впевнене завтра / Олег Курченко. — Київ : ВЦ «Академія», 2019. — 224 с. ISBN 978-966-580-566-3

Невизначеність, хаотика і непрогнозованість паралізують і заводять у кризи будь-яку систему. Але ж якось вдається стабільно функціонувати складним структурам, якими є аеропорти, залізниці чи фармацевтичні підприємства. В основі їхньої стійкості – правильне ставлення до найдрібніших деталей справи. Їх осмислення привело автора цієї книги до обґрунтування деталізму як методології пізнання обставин діяльності, організування потоків інформації, ділових процесів і людей.

 

Деталізм пропонує прості інструменти досягнення ефективності та нейтралізування ризиків. Подружіться з ним, і ваші ділові, особисті справи отримають необхідні впорядкованість і динаміку. Вам уже не захочеться хаотично жити і працювати. Перший крок до таких реалій – вдумливе прочитання цієї книги.

 

Хочемо ми чи ні, але фактів навколо нас неухильно більшає. І час настав такий, що їх усіх фіксують. Не та зараз епоха, щоб, як в археології, копати лопатою, не знаючи, пощастить чи ні. Все навпаки — найпотаємніше виходить на світ. Хто і як би не намагався сховати деталі — ні, це вже не вдасться. Технології встановлення фактів набувають все більшої сили. Справді, вони — всесильні. Так і в деталізмі. Можна нехтувати трендами й ігнорувати міріади фактів, що накопичуються в геометричній прогресії. Можна, як сказав свого часу Фройд, оперувати узагальненнями, що багато хто і робить. А можна — інакше: взяти на озброєння нову методологію і системно поставити факти собі на службу, скільки мега-гіга-терабайтів вони не становили б.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект