Дитяча проза і поезія

Джеф Кінні. Дорога полотном. Щоденник слабака

Дорога полотном. Щоденник слабака : Джеф Кінні — К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 224 с. : іл. ISBN 978-966-948-251-8

«Щоденник слабака» — серія-бестселер в Україні!

 

Продано більше 100 000 примірників книг українською мовою!

 

Серія «Щоденник слабака» — світовий бестселер, бестселер «The New York Times», «Wall Street Journal» та «Publishers Weekly»!

 

З моменту публікації першої книги, серія «Щоденник слабака» вже понад 500 тижнів у топах оглядів серій дитячих книг!

 

Книжки продано загальним тиражем понад 200 млн примірників та перекладено на 59 мов!

 

За мотивами серії книг «Щоденник слабака» було відзнято три фільми: «Щоденник слабака» (2010), «Щоденник слабака 2: Правила Родрика» (2011) та «Щоденник слабака 3» (2012).

 

Сімейні мандрівки зазвичай дуже веселі… якщо, звісно, ви не член родини Гефлі. Подорож починається доволі перспективно, але потім кілька разів раптом звертає не туди, куди слід. Туалети на заправках, навіжені мартини, невеличка ДТП та свинка-втікачка — це не зовсім відповідає уявленням Ґреґа Гефлі про веселощі. Але навіть найневдаліша поїздка може обернутися на пригоду — і цю пригоду сімейка Гефлі забуде ой як нескоро.

 

Джеф Кінні — автор серії-бестселера #1 за версією «The New York Times» «Щоденник слабака», шестиразовий лауреат премії «Nickelodeon Kids ‘Choice», відомий американський творець популярних ігор, дитячий письменник і карикатурист. Джеф Кінні було визнано одним із 100 найвпливовіших людей у світі за версією журналу «Time». 

 

«Якщо роки дитинства мене чогось і навчили, то лишень того, що дитина не має жодної влади над власним життям. Ще жодного разу на літніх канікулах я не зробив нічого з того, що мав зробити, і не побував ніде, де мав побувати. Цього разу по завершенні навчального року я був цілком готовий розслабитися — аби тільки кондиціонери працювали і в пульті від телевізора були батарейки.

 

Аж раптом сталося ЦЕ:

 

— Пакуйте речі. Ми вирушаємо у подорож».

 

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект