Дитяча проза

Енжі Лейк. Фантастичні винаходи Денні Дінгла: Надзвуковий підводний човен

Енжі Лейк. Фантастичні винаходи Денні Дінгла: Надзвуковий підводний човен / Автор Енджі Лейк; Ілюстрації Шаніт ММ; Перекладач Чмовж О.М. – Харків: Талант , 2019. – 304 с. ISBN 978-966-935-657-4

Дені Дінгл наш улюблений геніальний супервинахідник, повернувся! І цього разу він вирішив приєднатися до СКАУТІВ! (А ти знаєш, що скаут означає Суперсекретний Клуб Агентів з Унікальними Талантами?)
Юні скаути вирушають у похід «сонячною» Шотландією, де мусять здобути навички виживання серед дикої природи. Чи вдасться це Дені і Персі. А головне, чи зможуть хлопці побудувати найкрутіший надзвуковий підводний човен і виграти змагання?

 

..містер Хаммонд (учитель природознавства/засновник наукового клубу/що ховається від міс Міллс) нещодавно відкрив нам ВЕЛИКУ ТАЄМНИЦЮ.

 

Він розповів, що у Грінвіллі є КЛУБ ЗАКОНС-ПІРОВАНИХ АГЕНТІВ, члени якого збираються ЩОТИЖНЯ, щоб винаходити, експериментувати і вчитися «творчості». (Персі каже, що це означає вчитися бути РУКАТИМ, а не в’язати на спицях і клеїти листівки клеєм із блискітками.)

 

Якщо вірити містеру Хаммонду, вони називають себе СКАУТами (Суперсекретний Клуб Агентів з Унікальними Талантами, це моє припущення), щоб не привертати увагу до своєї СУПЕРСЕКРЕТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект