Дитячі ігрові книжки

Джеррі Магоні. Як мій капосний брат зруйнував казку «Попелюшка»

Магоні Дж. Як мій капосний брат зруйнував казку «Попелюшка» / Джеррі Магоні ; пер. В. Левицька. — Київ : Книголав, 2019. —  208 с., іл. ISBN 978-617-7563-92-0

Медді Макметьюз переконана, що її новоспечений зведений брат Голден — найгірший хлопчисько на світі. Надто вона впевнилася в цьому, коли він зіпсував її виступ перед класом. Медді підготувала розповідь про свою улюблену казку «Попелюшка», а брат засипав її глумливими запитаннями. Та найгірше те, що він зіпсував не лише її виступ, але й… саму казку! Тепер щастя Попелюшки під загрозою — тож Медді й Голден мусять об’єднатися, щоб відновити щасливий кінець історії та допомогти Попелюшці одружитися з принцом.

 

— Один, два, три, чотири, п’ять… — порахував Голден.
— Отже, Медді, в тебе такий самий розмір взуття, як ледве не в половини дівчат у нашому класі. Дозволь-но спитати: ти справді вважаєш, що розмір ноги — це надійний спосіб когось упізнати?
— Так нечесно! — Хіба? А от якби кришталевий черевичок підійшов якійсь іншій дівчині до того, як принц добрався до Попелюшки? Він одружився би не з тією!

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект