Дитяча проза

Редьярд Кіплінґ. Метелик, який тупав ногою

Редьярд Кіплінґ. Метелик, який тупав ногою / Редьярд Кіплінґ ; пер. з англ. Д. Щербина ; Катрін Шерер. – Київ : Nebo BookLab Publishing, 2019. – 248 с. ISBN 978-617-7537-58-7

Збірка казок-оповідок стала першою книжкою в серії «Анімаріум».

 

Сидячи біля каміна, письменник розповідав ці казки своїм дітям, а тепер мільйони дітей на всіх континентах із захопленням слухають їх від своїх батьків.

 

Як виникли світ, люди, тварини та абетка? На це Редьярд Кіплінґ дає чарівні й дотепні відповіді: довгий хобот у Слона з’явився тільки тому, що він страшенно цікавився Крокодиловим обідом. Ледачий Верблюд носить на спині горб, бо на всяке питання завжди відповідає: «Гррб!» А Кит тепер їсть лише морську дрібноту, бо свого часу дозволив обдурити себе рибці Хитрунцю.

 

Оповідання від англійського письменника занурять вас у казковий світ тварин, а ілюстрації Катрін Шерер дадуть змогу відчути, що дикий світ сповнений чудес.

 

«Ось, серденько моє, ще одна оповідка про давні й далекі часи. Якраз за тих часів був собі Шкулький-Колький Їжак, і жив він на берегах каламутної Амазонки, годуючись мушлястими слимаками й таким іншим. І мав він приятельку — Повільну-Поважну Черепаху, яка жила на берегах каламутної Амазонки, годуючись зеленим салатом і таким іншим. І все йшло на добре, серденько моє. Правда ж?»

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект