Нон-фікшн

200₴

Феррарі Енцо. Мої страхітливі радощі. Історія мого життя

Феррарі Енцо. Мої страхітливі радощі. Історія мого життя / Енцо Феррарі ; дод. П’єро Феррарі ; пер. з іт. Мар’яни Прокопович. — Київ : Нора-Друк, 2019. — 282 с. — іл. — серія «Біографії». ISBN 978-966-688-037-9

Енцо Феррарі – всесвітньовідомий італійський конструктор, підприємець і автогонщик. Засновник автомобілебудівної компанії «Феррарі» та однойменної автогоночної команди.
Болонське видавництво «Капеллі» вперше видало мемуари «Мої страхітливі радощі» у вигляді книжки-інтерв’ю 1962 року, а 1980 року вийшло переглянуте і доповнене видання за редакцією автора. Теперішнє видання базується на обох версіях цього тексту.

 

Ця розповідь про події мого життя не претендує на енциклопедичність, ані не може правити за «історію автоспорту» — це просто нагода для мене викласти думки, ідеї, переконання і почуття, які утворили тканину мого життя. Тут буде названо чимало імен, але багато інших імен залишаться такими ж незабутніми в моєму серці. Хотілося б, щоб нікого не розчарувала, ані не образила відсутність згадки про нього в цій книжці, дуже особистій і написаній у пориві душі. Адже це книжка-бесіда, оповідь про заповітне, неупереджена сповідь.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект