Нон-фікшн

Крістен Улмер. Не бійтеся боятися: як знайти спільну мову з власним страхом

Улмер К. Не бійтеся боятися: як знайти спільну мову з власним страхом / Крістен Улмер ; пер. Топіліна Г. – Київ : Книголав, 2019. – 368 с. ISBN 978-617-7563-55-5

«Чи знаєте ви, що ваші стосунки зі Страхом є найважливішими взаєминами у вашому житті? Бо це ваші стосунки з самими собою. Страх — це наріжний камінь вашої особистості, без ного ви були б недосконалі. Тож припинімо воювати зі Страхом і почнімо будувати з ним справжні, чесні стосунки», — пропонує професійна фасилітаторка й спортсменка Крістен Улмер. Дванадцять років поспіль її визнавали найкращою екстремальною лижницею світу. Спортивні досягнення спонукали Улмер дослідити феномен Страху. Зараз вона допомагає людям вирішувати неусвідомлені проблеми, які роками тримали їх у заручниках. У книжці «Не бійтеся боятися» Крістен Улмер про-понує переглянути сучасні уявлення про Страх — цієї глибоко недооціненої емоції.

 

Я пропоную вам зійти зі звичної натоптаної стежки, якою ви ходили вже багато разів, лишити позаду все, що ви колись чули або читали про Страх. Я закликаю вас переглянути ваші уявлення про цю емоцію, яку ви неправильно тлумачили впродовж десяти, двадцяти чи навіть сімдесяти років. Ця стежка ніколи не приведе вас додому. Тож зупиніться. Негайно. Ця подорож — тільки для воїнів. А стати воїном — означає відкинути ваші старі уявлення про Страх як про перепону на шляху й піти натомість в іншому напрямку, в напрямку до визнання, що Страх — це не тільки ваш союзник, а й один із найцікавіших досвідів, які траплятимуться з вами впродовж вашого життя.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект