Нон-фікшн

Рік Генсон, Форрест Генсон. Незламність. Як закласти міцний фундамент спокою, сили та щастя

Рік Генсон, Форрест Генсон. Незламність. Як закласти міцний фундамент спокою, сили та щастя / Рік Генсон, Форрест Генсон ; Пер. з англ. В. Горбатька. — Київ :  Вид. група КМ-БУКС, 2019. — 272 с. ISBN 978-966-948-196-2

Незламність — це дещо більше, ніж просто здатність зносити нестерпне. Це те, без чого нам дуже важко долати стреси, розв’язувати проблеми зі здоров’ям чи, скажімо, у стосунках з людьми, гоїти старі душевні рани та й просто жити. Покроковий метод виховання у собі цієї риси, що його пропонує доктор Генсон, тісно пов’язаний із вченням про нейропластичність. Автор пояснює, як подолати негативну упередженість, як вичавити з себе болісні думки та переживання і замінити їх само співчуттям, почуттям власної гідності, радістю та внутрішнім спокоєм.

 

Сьогодні важко розраховувати на зовнішній світ. Отже, життєво важливо розвивати такі свої сторони, як вдячність та співчуття, які є ключем до тривалого добробуту у світі, що змінюється.

 

У своїй книзі, за допомогою свого фірмового стилю подачі матеріалу – суміші неврології та позитивної психології – автор бестселерів Нью-Йорк Таймс, доктор Рік Генсон, показує нам, як розробити дванадцять життєвих внутрішніх сил, закріплених у вашій нервовій системі. Тоді незалежно від того, як і куди кидатиме вас життя, ви завжди будете відчувати себе менш напруженими та впевнено шукати можливості, залишатися при цьому спокійними і зосередженими перед обличчям проблем.

 

Цей практичний посібник містить конкретні правила, практичний досвід, особисті приклади автора, ефективні способи взаємодії з іншими людьми — відновлення та поглиблення важливих стосунків. Підхід доктора Генсона базується на науці про позитивну нейропластичність. Він пояснює, як подолати негативність мозку, звільнити хворобливі думки і почуття, і замінити їх на співчуття, тверезу самооцінку, радість і внутрішню гармонію та спокій.

 

У психології та медицині побутує засаднича думка, що наше життя залежить лише від трьох чинників: здатності долати про­блеми, захищати свої вразливі місця та накопичувати власні ре­сурси. Ці чинники стосуються відповідно нашого світу, нашого тіла та нашого розуму. Об’єднавши попарно в різних комбінаціях чинники з речами, яких вони стосуються, отримаємо дев’ять спо­собів покращення власного життя. Усі ці чинники важливі, однак розвиток розумових ресурсів має уні­кальне значення, забезпечуючи найширші можливості, бо зазви­чай людина більше впливає на свій розум, аніж на тіло чи зовніш­ній світ. Розвиток розумових ресурсів є найрезультативнішим, бо наш розум завжди з нами, де б ми не були. Не завжди можна по­кладатися на зовнішній світ, на інших людей чи навіть на власне тіло.

 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект