Нон-фікшн

Френсін Джей. Радощі мінімалізму

Френсін Джей. Радощі мінімалізму / Пер. з англ. М. Смагіної. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 256 с. ІSBN 978-966-948-110-8

Щодня ми отримуємо десятки «вигідних» пропозицій: купи це — і ти матимеш привабливіший вигляд, придбай інше — і досягнеш успіху, а якщо станеш власником ще й ось цього, то щастю загалом не буде меж. Проте зазвичай результат є абсолютно протилежним: бездумне придбання великої кількості речей не лише стає причиною марних очікувань, а й висмоктує гроші з гаманців, псує стосунки з близькими, позбавляє справжніх радощів.

 

Ви готові раз і назавжди вимести мотлох із власного життя? У такому разі спробуйте осягнути філософію мінімалізму разом з експертом із прибирання Френсін Джей, і вже незабаром ви опинитесь на шляху до змістовнішого, більш керованого та радісного буття.

 

Іноді прибираєш, прибираєш, а потім ще трошки прибираєш – а тоді дивишся на усе це і не бачиш жодного результату. Як так? Адже ви вже викинули повні мішки сміття, віддали гори речей на благодійність та наповнили речами коробки, щоб віддати їх родичам. І все ж, здається, що речей не поменшало ані у шафах, ані в ящиках чи підвалах. Де ж результат? У чому ж проблема? Подумайте про ваш дім та речі в ньому як про відро з водою. Прибирання від мотлоху – це як свердлення дірочки на дні, крізь яку відро спустошується повільно, крапля за краплею, поки ви позбавляєтеся небажаних речей. Чудово, це вже звучить як прогрес! Доки ви справді якісно виконуєте цю роботу, кількість речей має стабільно зменшуватися.

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект