Нон-фікшн

Джеймі Кет Каллан. Школа паризького шарму

Джеймі Кет Каллан. Школа паризького шарму / Пер. з англ. Т. Заволоко. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 216 с. : іл. ІSBN 978-966-948-015-6

  • Від авторки світового бестселера «Француженки не сплять на самоті»!

У чому секрет привабливості французьких жінок? Джеймі Кет Каллан стверджує, що вся справа у чарівності, чи то пак шармі. Ця риса настільки багатогранна, як і сам дух Франції! Нова книжка, що її ви тримаєте у руках, допоможе дещо відхилити завісу таємничості та повчитися у француженок адекватного ставлення до самих себе та самовдосконалення, до одягу та поняття вишуканості, флірту як засобу спілкування та інших моментів, що можуть змінити життя будь-якої жінки і зробити його справді унікальним. При цьому французька чарівність ніяк не пов’язана із тим, скільки у вас грошей чи наскільки ви вродливі. Це шлях перетворення, подолавши який ви почуватиметеся впевненими, красивими, сильними і розумними — настільки, що про ваше життя з упевненістю можна буде вигукнути: «Tres charmant!»

 

Багато хто з нас вже визначився зі «своїм» кольором, прислухаючись до порад експертів або дізнавшись з книжок, як обирати кольори, які личитимуть до тону шкіри. Все це дуже прагматично і має певну наукову складову. Французи також мають «свої» кольори для того, щоб з’ясувати, які відтінки (осінь, зима, весна, літо) найкраще їм пасують. Однак француженки переводять ці знання на значно глибший рівень. Колір допомагає знайти joie de vivre, красу, мир, успіх і кохання. Чи можна так підібрати кольори, щоб привабити кохання? Француженки скажуть: так, absolement.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект