Нон-фікшн

Робін Шарм. Шлях до величі

Робін Шарма. Шлях до величі / Пер. з англ. Н. Лавської. — Київ :  Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 248 с. ІSBN 978-966-948-016-3

  • Від автора бестселера в Україні і світі «Монах, який продав свій «Феррарі»!
  • В Україні продано понад 30 000 примірників книг Робіна Шарми!

 

Якщо ви втомилися жити непримітним життям, відчуваєте, що ваше призначення — досягти чогось більшого, стати по-справжньому успішною та самореалізованою людиною, яка постійно утримує «передові позиції», тоді ця книжка Робіна Шарми саме для вас. Пристрасна, надихаюча, певною мірою провокаційна і сповнена цікавих ідей, які допоможуть досягти мети значно швидше, ніж ви уявляєте, «Шлях до величі» — це книжка, що допоможе розкрити власний потенціал, пробудити в собі найкращі риси. Не зволікайте, починайте діяти — і ви досягнете успіху в житті!

 

Обвинувачуючи інших, ви шукаєте собі виправдання. Коли ви говорите собі, що ви – один у полі воїн і нездатні ні на що вплинути, ви зізнаєтесь у своєму власному безсиллі. Якось після урагану в руки до пари школярів потрапили пусті шкільні автобуси і вони приїхали на них на спустошену стихією територію, в той час як всі інші казали, що в місто неможливо потрапити. Маленький чоловік у пов’язці на стегнах на ім’я Махатма Ганді звільнив цілу націю. Жінка, яку звали Роза Паркс, стала тією іскрою, що розпалила вогнище руху за громадянські права, тому що вона відмовилася сидіти в задній частині автобуса. Звичайні люди спроможні робити незвичайні речі.

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект