Календар подій

22/07

Відбудеться найбільша книжкова виставка США «BookExpo»

Нью-Йорк, США

Відбудеться найбільша книжкова виставка США «BookExpo»

BookExpo Америка пройде 22-26 липня та залучить понад 800 учасників.

BookExpo Америка, також BEA, — це найбільша книжкова виставка в Північній Америці. Вона щороку об’єднує понад 8 тисяч авторів, видавців, продавців книжок, представників національних книжкових мереж, бібліотекарів, літературних агентів та інших фахівців дотичних до видавничої справи.

 

Протягом трьох днів виставки (раніше — чотирьох) пройдуть конференції, на яких учасники обмінюватимуться досвідом, вивчатимуть способи зростання бізнесу та досліджуватимуть тренди. Також відбудуться спеціальні заходи для бібліотекарів — зустрічі з авторами, лекції про популяризацію читання, дискусійні панелі тощо. Окрім того, на виставці діятиме бібліотечний зал.

 

28–29 травня у межах BookExpo пройде нью-йоркський ярмарок прав, який відвідають 10 тисяч фахівців з понад 65 країн. Виставка позиціює цей ярмарок як подію, що впливає на кожну сферу видавничого бізнесу в кожній частині світу. Він проходить під гаслом «визначаємо, що світ буде читати, дивитися і чути» («Driving what the World will Read, Watch and Hear»).

 

Окрім того, BookExpo організовує виставку «UnBound», на якій будуть представлені не книжкові товари — журнали, листівки, ігри, іграшки, кухонні рушники, художні матеріали, календарі, свічки та інше (27–31 травня).

 

Сайт виставки

 

Читайте також: У США назвали десятку найпродаваніших книжок десятиліття

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект