Читомо > Календар подiй > Держкомтелерадіо приймає твори на здобуття премії імені Івана Франка

Календар подiй

Держкомтелерадіо приймає твори на здобуття премії імені Івана Франка

01-05-2018 | 23:59
Україна

Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

До 1 травня 2018 року приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційноїдіяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у чотирьох номінаціях: за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації; за кращий твір у телевізійній сфері; за кращий твір у радіомовній сфері; за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

На здобуття Премії, подаються: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора; примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення; копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою – на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності). Телефон для довідок: (044) 278-86-96.

Положення про премію імені Івана Франка розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням

Нагадаємо, що премія ім. Івана Франка заснована за пропозицією Держкомтелерадіо і Національної спілки журналістів постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності». Лауреатами премії минулих років стали режисер-документаліст Леонід Мужук, журналісти Володимир Стадниченко, Андрій Цаплієнко, Галина Устенко-Гайдай, Костянтин Стогній, Василь Бирзул, Світлана Короненко, Сергій Шевченко, Олександр Балабко, Надія Довгич, Сергій Сай-Боднар та Петер Хоманн, Тарас Каляндрук, Тетяна Сергійчук, науковці Іван Мащенко, Володимир Різун, Ігор Безгін, Анатолій Марущак, Микола Тимошик, Володимир Бєлінський, Алла Кобинець, Наталія та Богдан Тихолоз та інші.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe