Читомо > Календар подiй > Створити театральний перформанс про ідентичність запрошує українсько-німецький проект

Календар подiй

Створити театральний перформанс про ідентичність запрошує українсько-німецький проект

03-05-2017 | 23:59
Бредбек і Чернівці

Культурних активістів, студентів, а також усіх зацікавлених у літературі запрошують взяти участь у черговому проекті українсько-німецькому літературно-театральному проекті за текстами Пауля Целана та Фернандо Пессоа на тему ідентичності/-тей.

Проект «Я, моя самість та Інший» розмірковує про тему ідентичності в кративному міждисциплінарному експерименті. Самість як фіксована, однозначна даність із чіткими рисами, схильностями, обдаруваннями і так далі, доповнена однозначними національними, статевими або етнічними приналежностями, усе ще потужна. Пауль Целан, німецькомовний єврейський автор, народжений у Чернівцях, і португальський письменник Фернандо Пессоа тематизують у своїх віршах і текстах багатоплановість ідентичності, і тому їхні роботи слугують відправною точкою проекту. Метою проекту є спільно з учасниками приділити увагу множинності ідентичності суб’єкта і разом із цим аспектом провести дискусію про національну і європейську ідентичність. Тільки той, хто знає в собі і дозволяє собі плюральність, відмінності і суперечності, може їх прийняти і в Іншому, в потенційному Чужому. Проект хоче стати рефлексією про ідентичність у літератрі, креативному письмі, музиці, але також і в біографіях і політичних методах. Усе це учасники потім перетворять на театральний перформанс за написаними ними текстами.

Час та місце проведення:

  • 7-16 липня 2017 – Культурно-освітній центр Бредбек (земля Нижня Саксонія, Bildungsst?tte Bredbeck – Heimvolkshochschule des Landkreises Osterholz www.bredbeck.de)
  • 2-11 вересня 2017 – Чернівці

Витрати на дорогу, харчування та проживання покриваються з бюджету проекту. Кошти, пов’язані з отриманням візи, учасники сплачують самостійно.

Умови для участі:

  • Досвід участі в театральних чи перформативних проектах не обов’язковий, але бажаний.
  • Знання німецької мови (мінімум на рівні В1) – обов’язкове.
  • Вік учасників: від 18 до 27 років.
  • Участь в обох частинах проекту обов’язкова.

Організатори проекту очікують від аплікантів короткого мотиваційного листа німецькою мовою (максимально 1 сторінка А4) і табелярної автобіографії на адресу: info@gedankendach.org до 3 травня 2017 року.

Організатором з українського боку є ГО «Українсько-німецьке культурне товариство м.Чернівців» при Центрі Gedankendach, відповідальні особи – Оксана Матійчук та Олег Барасій.

Художнім керівником проекту є німецький театральний педагог та перформансист Франк Бобран, лекцію якого в рамках проекту Dzestra talks можна переглянути за посиланням.

Проект фінансується фондом «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» (Stiftung Erinnerung, Verantwortung und Zukunft).

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe