Читомо > Календар подiй > «Як писати про культуру?» розкажуть у книжці

Календар подiй

«Як писати про культуру?» розкажуть у книжці

10-12-2015 | 19:00
м. Київ, America House, вул. Пимоненка, 6

CSM запрошує на презентацію книжки «Як писати про культуру?».

В останні роки ми спостерігали поступове зникнення культури зі шпальт українських видань і ефірів, тож говорити про вплив критики на українське суспільство не випадало. Проте як річка прокладає своє русло у найхимерніших ландшафтах, так і культура в найважчі часи шукає для себе незалежні майданчики, можливість говорити – у публічному просторі, в незалежних виданнях, у соцмережах і блогах. Культурна аналітика, дискусійні обговорення та коментування суспільних процесів через призму культури пояснюють життя точно та об’ємно.

Але питання в тому, як доносити до читача найважливіше, не гублячи головні сенси? З яких позицій оцінювати культурні явища? Як нарешті почати цікавитися, звідки й куди йдуть гроші в культурі? Про ці питання говоритимемо з учасниками презентації – авторами книжки «Як писати про культуру?»:

  • Оксана Форостина – відповідальна редакторка часопису «Критика» та інтернет-проекту «Критичні рішення», журналістка, письменниця.
  • Павло Гудімов – куратор та засновник арт-центру «Я Галерея», архітектор, музикант.
  • Юрій Рибачук – журналіст, редактор відділу «Культура і суспільство» тижневика «Коментарі», член робочої групи платформи стратегічних ініціатив «Культура 2025».
  • Модераторка зустрічі Віра Балдинюк – головна редакторка онлайн-видання «Korydor», упорядниця книжки «Як писати про культуру?».

Вхід вільний. Необхідно мати з собою документ, що посвідчує особу.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe