Amazom

Детективний цикл Джеймса Паттерсона про інспектора Алекса Кросса екранізують

24.01.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія Amazon розробляє серіал за мотивами серії детективних романів відомого американського письменника Джеймса Паттерсона, який розповідає про пригоди інспектора та психолога Алекса Кросса. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

 

Наразі проєкт перебуває на ранній стадії виробництва, тому імена сценаристів, режисерів та акторів залишається невідомими. Але повідомляється, що сам автор книжки виступить виконавчим продюсером.

 

Разом з Amazon над екранізацією також працюватимуть компанії Paramount TV Studios та Skydance, які раніше вже брали участь у виробництві серіалу «Джек Раян».

 

У детективному циклі Паттерсона про Алекса Кросса налічується 29 книжок, три з яких раніше вже екранізувалися. У 1997-му та 2001-му роках виходили фільми «Цілуючи дівчат» та «І прийшов павук», де головну роль зіграв Морган Фрімен. А в 2012-му на екранах з’явився «Я, Алекс Кросс» із Тері Перрі у ролі детектива.

 

Раніше повідомлялося, що серіал, який компанія Amazon планувала зняти за четвертою книжкою серії «Темна вежа» Стівена Кінга, скасували.

 

Як відомо, Джеймс Паттерсон опинився на другому місці після Джоан Роулінг у списку письменників, які заробили найбільше грошей у 2019-му році, але це не завадило йому очолити список найоплачуваніших авторів десятиліття.

 

Читайте також: Звіт Frontier Economics: «Найкасовіші екранізації почалися з книжки»

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект