коронавірус

Головну книжкову виставку США переносять на липень

21.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжкові виставки BookExpo, BookCon та Unbound, що мали відбутися у травні, перенесли на 22-26 липня. Про це повідомив організатор – компанія «Reedpop» на своєму сайті.

Рішення прийняли в той момент, коли штат Нью-Йорк має надзвичайний указ про обмеження або скасування публічних зібрань, намагаючись контролювати постійне поширення коронавірусу в Нью-Йорку.

 

На початку цього тижня Penguin Random House оголосив, що не буде брати участь у травневій події.

 

Директорка подій BookExpo та BookCon Дженніфер Мартін так прокоментувала ситуацію: «Ми уважно стежимо за спалахом COVID-19 у Нью-Йорку та по всій країні. Виконуючи вказівки службовців охорони здоров’я, ми зараз виконуємо прохання держави про перенесення великих зібрань, щоб забезпечити здоров’я усіх, хто бере участь у нашій події».

 

Генеральний директор Асоціації книгопродавців Аллісон Хілл схвалив рішення: «Acоціація рада, що BookExpo відбудеться в липні. Те, що подія не скасована, а відкладена, є важливим знаком підтримки нашої галузі та того, що ми робимо, і я не сумніваюся, що виставка цього літа стане ще одним прикладом стійкості нашої галузі».

 

«Минуло кілька тижнів неймовірних зусиль і спостережень за тим, як книжкова спільнота збирається разом під час небаченої кризи. Мені знову і знову нагадували, як важливі книги та книгарні для світу», –  додав Хілл.

 

У BookExpo заявили, що всі реєстрації подій BookExpo та інформація про квитки на травневі події будуть перенесені на липневі дати без необхідності учасникам вчиняти жодних дій. Будь-які запитання можна направити до служби обслуговування клієнтів BookExpo / BookCon / Unbound.

 

«Ми готові провести подію для цієї галузі та шанувальників книги цього року, – наголосила Мартін. – Як виглядатиме вона? Ми ще точно НЕ впевнені. Але ми віримо, що ми будемо з іншого боку [коронавірусу] і готові зібратися разом і зробити те, що ми любимо робити: відкривати, обговорювати, святкувати та спілкуватися через книги. Якщо ситуація знову зміниться між тепер і липнем, ми змінимось разом із нею».

 

Раніше ми повідомляли, що через епідемію коронавірусу скасували ярмарки у ЛондоніПарижі, БолоньїЛейпцигуМадриді, Празі. Туринський книжковий ярмарок ж перенесли на невизначений термін.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект