Календар подій

18/05

Як справи в культурі? – відповість Паоло Монтемурро

17:00 Фейсбук

Як справи в культурі? – відповість Паоло Монтемурро

Інститут стратегії культури організовує онлайнзустріч із циклу #яксправивкультурі із Паоло Монтемурро, директором Materahub у місті Матера (Італія).

Materahub – інституція, що підтримує культурний та креативний сектор через розбудову потенціалу середовища, особливо орієнтуючись на сталість культурних проєктів та організацій, інтернаціоналізацію та мережування на рівні ЄС. У 2019 Матера здобула титул «Європейська столиця культури 2019» і Materahub брали участь у підготовці конкурсної заявки, консультації культурних операторів та митців, що займалися напрацюванням культурної програми ЄСК-2019.

 

Паоло Монтемурро відповідає за напрям співпраці та мережеву діяльність, управління проєктами та підтримку креативних галузей на національному та європейському рівнях. Під час розмови Паоло розповість більше про роботу Materahub у культурному та креативному секторі, програму «Матера – Європейська столиця культури 2019 та Світова спадщина ЮНЕСКО», а також про візію майбутнього Матери та переосмислення роботи сектору в часі пандемії.

 

Спікер говоритиме англійською. Трансляція відбудеться на сторінці Інституту стратегії культури у фейсбуці. Ви зможете поставити Ваші питання у коментарях під відео.

 

Читайте також: Залишайтеся вдома, наказали нам. Щоденник італійської видавчині

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект