Календар подій

9/10

Ілларіон Павлюк презентує роман «Танець недоумка»

Київ

19:00 Центральна бібліотека для дітей, проспект Перемоги, 25А

Ілларіон Павлюк презентує роман «Танець недоумка»

Ілларіон Павлюк, автор нуарного детективу «Білий попіл», презентує нову книжку — органічне поєднання наукової фантастики та психологічної прози — роман «Танець недоумка».

Книжка Танець недоумка» вийшла друком нещодавно у «Видавництві Старого Лева». Головний герой роману робить помилку за помилкою. І лише тоді, коли починає це усвідомлювати, настають зміни. Його доля визначена — у героя, можливо, є генетична хвороба, яка пришвидшує його деградацію з кожною хвилиною. Його основна цінність — сім’я. Найбільший страх — за їхнє майбутнє.

 

Головний герой книжки космічний біолог Гіль, за плечима якого чимало військових операцій, переживає не найкращі часи: безробіття, безгрошів’я, сім’я на межі розлучення, ще й висока ймовірність, що проявиться спадкова генетична хвороба, в якій швидка смерть — це чи не найкращий фінал. І ось неочікувано з’являється пропозиція роботи, яка, здавалося б, вирішує всі проблеми одночасно: наукова експедиція на далеку планету. Хороші гроші, медична страховка, мінімальні ризики. Чи виявиться рішення летіти, до якого підштовхує страх, правильним? І чи такі вже мінімальні ризики на далекій і химерній планеті Іш-Чель?

 

«Ілларіон Павлюк зробив це знову: взявся за не надто популярний в українській літературі жанр (цього разу йдеться про наукову фантастику) — і створив у ньому книжку-подію, принагідно модифікувавши сам канон жанру», — ділиться Михайло Бриних.

 

«Мені пощастило – я прочитав «Танець Недоумка» одразу після першої книги Ілларіона Павлюка «Білий Попіл». У новому романі сюжет ще більш закручений, ніж у попередньому, тут ще більше дієвості та несподіваних поворотів, але зрештою все стає на свої місця й розкладається по поличках. Не здивуюся, якщо після виходу книги Голлівуд захоче придбати права на екранізацію! Але трапляються й жахливі моменти – це коли ти, не маючи достатньо вільного часу на читання, вирішуєш хоча би закінчити розділ і змушений зупинитися на словах «кошмар стався вранці наступного дня»… — каже про роман Сашко Положинський.

 

Ілларіон Павлюк — журналіст і теледокументаліст, автор низки гучних документальних стрічок. Починав телевізійний шлях у новинах як репортер-міжнародник — спеціалізувався на арабо-ізраїльському конфлікті. Останні десять років працює над виробництвом телевізійних програм, ігрових серіалів і документальних фільмів як продюсер та сценарист. 2015-го брав участь у війні на Cході в складі добровольчого батальйону. Автор романів «Білий попіл» і «Танець недоумка».

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект