Календар подій

26/05

Ілюстраторка Оксана Була зустрінеться з читачами у Львові

Львів

18:30 Книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Ілюстраторка Оксана Була зустрінеться з читачами у Львові

Книгарня «Є» (пр-т Свободи, 7) запрошує на зустріч з книжковою ілюстраторкою Оксаною Булою, яка відбудеться 29 травня о 18:30 в рамках проекту «Ті, що малюють поміж слів».

Вони допомагають рости та квітнути деревам, першими зустрічають пташок, які повертаються додому після зими, а ще вони допомагають прокинутись тваринам після зимової сплячки. Хто ж це вони? Туконі! Лісові духи, яких винайшла художниця Оксана Була.

Довідка:

Оксана Була – львівська художниця-ілюстраторка, аторка хендмейд брендів ©Tukoni та ©OOMISEH glass jewelry. Закінчила Львівську національну академію мистецтв за спеціальністю художнє скло. У 2016 році започаткувала серію авторських книжок-картинок про лісових мешканців – «Зубр шукає гніздо» і «Ведмідь не хоче спати». У 2016 та 2017 роках проілюструвала книжки Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку» Катерини Міхаліциної, що увійшла до престижного каталогу в галузії міжнародної дитячої і підліткової книги «Білі круки» («The White Ravens 2016»). Ілюстраторка 2016 року за версією порталу Барабука.

Вхід вільний.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект