Календар подій

18/01

Книжкові блогери зустрінуться для обговорення спільного проєкту

Київ

17:00 «Zakapelok», вул. Верхній Вал, 62

Книжкові блогери зустрінуться для обговорення спільного проєкту

Ярослав Карпець, письменник, журналіст, літблогер і театральний оглядач, запрошує букблогерів на зустріч, щоб обговорити створення спільноти букблогерів України.

Спільнота діятиме й розвиватиметься на базі Спілки письменників України. Кожного місяця всі охочі учасники відвідуватимуть студію, у якій будуть відбуватися цікаві й масштабні події: обговорення нових книжок авторів, зустрічі з письменниками й видавцями, заходи, присвячені розвитку навичок написання відгуків та рецензій, знайомство з учасниками літературного процесу та його гравцями, зустрічі з відомими лекторами й літературними критиками, літературними менеджерами та культуртрегерами.

 

«Кожного дня в нетрях Інстаграму (так, саме в Інстаграмі найбільше блогерів, які пишуть про книжки за моїми спостереженнями) з’являється десятки, а то й сотні відгуків на книжки українських та зарубіжних авторів. Якщо є явище в Інтернет-просторі, є його учасники, логічний наступний крок: познайомитися і створити спільноту букблогерів України», – пояснюють організатори події у фейсбуці.

 

 

На першій зустрічі майбутньої спільноти учасники розкажуть про себе та про книжки й теми, які їх цікавлять. Часовий ліміт виступу одного учасника — до 5 хвилин.

 

Реєстрація

 

Контакти: 066–892–13–51

 

Подія на фейсбуці

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект