Календар подій

5/02

Киян запрошують на фестиваль поезії та вина

Київ

18:00 Центральний Будинок Художника, 4-й поверх, арт-клуб «Видиво й вино», вул. Січових Стрільців 1-5, зала 403

Киян запрошують на фестиваль поезії та вина

З 5-го по 7-ме лютого в м. Києві у Центральному Будинку Художника (4-й поверх, арт-клуб «Видиво й вино») відбудеться триденний поетичний фестиваль поезії та вина. Початок щоденно о 19:00.

 

5 речей, які вам необхідно знати про наш фестиваль:

1. Наша головна мета – популяризація літературних вечорів. Не самої поезії, як такої, а саме літературних вечорів, як явища. Показати, що літературні вечори – це не якась нудна фігня, котра у переважній більшості випадків носить ідеологічний характер, а справді місце, куди можна прийти відпочити, випити вина, поспілкуватися з реально класними людьми та знайти нових друзів – без усілякого дурного пафосу та офіціозу. Просто відпочинок для душі.

2. На фестивалі буде виступати багато різних поетів, як молодих, так і більш досвідчених. Хтось гірше, хтось краще, але тут всі свої. Тут вас зрозуміють, підтримають і нададуть дружну пораду.

3. Нас ніхто не підтримує і не фінансує. Все це робиться за рахунок внесків та інформаційної підтримки усіх небайдужих до поезії, що приходять до нас у гості і знаходять тут притулок для душі.

4. Переважна більшість публіки – поети, музиканти, художники, громадські діячі, блогери, програмісти і… психи… Тут можна зустріти кого завгодно… Але, що цікаво – порожні, байдужі, пусті, самозакохані та пафосні люди в нас не приживаються… Ми виштовхуємо їх своєї світлою енергетикою…

5. У нас є смачне вінішко. Аргументний аргумент. 🙄

 

 

Вхід – 100 грн для всіх (з них 50 депозит на вино). Оплата на вході.

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект