Календар подій

28/05

Лісабонський книжковий фестиваль

Лісабон, Португалія

Лісабонський книжковий фестиваль

Лісабонський книжковий фестиваль (Feira do Livro de Lisboa) пройде 28 травня-14 червня та залучить 125 учасників та 500 000 відвідувачів.

Цей книжковий фестиваль є однією з найдавніших культурних подій Лісабона (відбувається з 1930 року). Він цікавий тим, що проходить у парку Едварда VII, триває 18 днів і вхід на його територію є безкоштовним. В середньому щодня протягом виставки її відвідують до 30 тисяч людей, і щороку ця кількість зростає, як і кількість учасників та площа заходу.

 

Організатори виставки вважають, що головним завданням і викликом є залучення до події нових відвідувачів, особливо дітей та молоді. З 2009 року вони не використовують для просування заходу сайт, а натомість активно ведуть сторінки в соціальних мережах — Facebook, Instagram і Snapchat (останній — з 2016 року). Окрім того, заходи на виставці — концерти, зустрічі, майстер-класи — орієнтовані переважно на батьківську аудиторію та дітей. Про ефективність такої стратегії свідчить те, що більшість відвідувачів виставки — це молодь, віком 25–34 років.

 

Фейсбук-сторінка виставки

 

Читайте також: Міжнародний книжковий фестиваль у Будапешті

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект