Календар подій

18/04

ЛітПро: говоримо про заробітчан на зустрічі ЛітМузею

Харків

18:30 Харківський ЛітМузей, вул. Багалія, 6

ЛітПро: говоримо про заробітчан на зустрічі ЛітМузею

Запрошуємо на відкриття нового сезону ЛІТературного ПРОстору для спілкування у Харківському ЛітМузеї. Цього разу тема для дискусії – заробітчани.

У компанії письменниці Яни Опарій, художника-монументаліста Романа Мініна та експерта-соціолога поговоримо про плюси та мінуси перебування наших співвітчизників у статусі емігрантів.

 

Авторка «Блогу на чемоданах» Яна Опарій у своїй новій книзі «Мудра кішка Варшава» пише про тих, «кому здалося, що кращим життя може бути лише за кордоном». У рамках ЛітПро письменниця розкаже про свій досвід проживання в Європі, які реальні історії стали основою сюжету її книги і яким чином українські письменники можуть заробляти своєю творчістю.

 

Художник монументаліст Роман Мінін Roman Minin розповість, чому вимушений думати про еміграцію, як саме на це рішення впливає внутрішня культурна політика. Пояснить, у чому принципова різниця у стратегіях розвитку культурної сфери в Україні та закордоном, що саме ми можемо вже зараз змінити на краще.

 

ЛітПро: літературний простір для спілкування. Проект виник до 30-річчя ЛітМузею як демонстрація музею майбутнього – простору, в якому комфортно всім і в якому формується творче середовище. ЛітПро – це також розмірковування літераторів про те, що цікавить сьогодні суспільство і як це художньо осмислюється сучасною літературою.

 

Вхідний квиток на захід — 35 гривень

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект