Календар подій

21/02

Мар’яна Савка та гурт Мар’яничі проведе музично-поетичний захід у Львові

Львів

19:00 FESTrepublic, вул. Старознесенська, 24

Мар’яна Савка та гурт Мар’яничі проведе музично-поетичний захід у Львові

Друзі, запрошуємо зустріти вечір четверга – 21 лютого – в затишній музично-поетичній атмосфері. У !FESTrepublic (вул.Старознесенська, 24-26) Мар’яна Савка та гурт Мар’яничі презентують дійство «Одного разу…». Початок о 19:00. 

 

 

«Одного разу» – музично-поетичний проект поетеси Мар’яни Савки й музикантів Юрія Романіва (клавіші) та Сергія Гуріна (акустична гітара). Це дійство, базоване на віршах і музиці в жанрі блюзу і босанови, про почуття і стосунки, про наше невміння говорити, про крихкість наших почуттів. Авторка віршів та музики – Marjana Savka, аранжування належить Yura Romaniv та Serhiy Hurin. Відеоілюстрації для проекту підготував оператор Ihor Leshchuk.

 

 

Мар’яна Савка: «Одного разу… Так починається кожна історія, про яку нам би хотілося розповісти. Так розпочинається історія нашого музичного гурту – тріо «Мар’яничі». Одного разу ми зустрілися – я, піаніст Юрко Романів та гітарист Сергій Гурін. Почали писатися пісні – мелодії, тексти. Записувала їх на диктофон, скидала хлопцям. На репетиціях вони творили аранжування, я а співала. Так з’явилося 8 пісень, які врешті стали основою для сценарію дійства, що має назву «Одного разу». Окрім цих пісень, тут ще чимало віршів і музики, яку хлопці творили спеціально для віршів. Отож цей проект – всуціль авторський, оригінальний, без каверів та запозичень».

 

 

 

Вхід вільний.

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект