Календар подій

7/10

Міжнародна книжкова виставка в Барселоні

Барселона, Іспанія

Міжнародна книжкова виставка в Барселоні

Міжнародна книжкова виставка в Барселоні (LIBER International Book Fair) пройде 7–9 жовтня та залучить 450 учасників і 11 000 відвідувачів.

Це найбільша професійна книжкова виставка в Європі, яка повністю присвячена книговиданню іспанською мовою, а також важлива бізнесова платформа. У 2019 році вона пройшла в Мадриді та мала на меті довести життєздатність ринку іспанської книжки, який поступово відновлюється після економічної кризи (2008–2014 рр.) та проблем, пов’язаних з новими технологіями та змінами у споживанні культурного контенту. Фактично, виставка є орієнтиром для іноземних видавців й літературних агентів, що зацікавлені в купівлі прав на іспанські видання. У 2019 році виставка зібрала фахівців з 51 країни.

 

Найбільшу увагу на виставці приділяють популяризації читання, виходу на нові ринки, пошуку бізнес-моделей для продажу електронних та аудіокнижок та захисту інтелектуальної власності.

 

На заході вручають низку нагород: приз за пропаганду читання в ЗМІ, премію за просування читання в бібліотеках та відзнаку «Книжковий магазин року».

 

Сайт виставки

 

Читайте також: Відома книжкова столиця світу ЮНЕСКО–2020

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект