Календар подій

4/11

Міжнародна книжкова виставка в Шарджі

Шарджа, Об’єднані Арабські Емірати

Міжнародна книжкова виставка в Шарджі

Міжнародна книжкова виставка в Шарджі (Sharjah International Book Fair) пройде 4–14 листопада та залучить понад 1900 учасників і 2 500 000 відвідувачів.

Міжнародна книжкова виставка в Шарджі — це найбільша книжкова подія арабського світу. У 2019 році одинадцятиденна подія зібрала під одним дахом 2 тисячі видавців з 81 країни, понад 1,7 мільйона книжок та рекордні 2.5 мільйони відвідувачів. Також виставка увійшла до Книги рекордів Гіннеса за організацію найбільшої у світі церемонії, на якій 1502 автори давали свої автографи.

 

Серед відвідувачів заходу 2019 року було понад 170 іноземних письменників з 68 країн, серед них — Орхан Памук, лауреат Нобелівської премії з літератури 2006 року, та Джоха Аль-Харті, лауреатка Букерівської премії 2019 року, Робін Шарма, один з найвідоміших у світі авторів мотиваційної літератури. Також виставку відвідали Стів Харві, американський комік, телеведучий та письменник, і Гульзар Сааб, індійський кінорежисер, володар премії «Оскар».

 

На виставці 2019 року відбулося понад 980 подій від обговорень, зустрічей, дискусій до перформансів, ігор та кулінарних майстер-класів від шефів-кухарів з 9 країн. А фахівці видавничої справи, зацікавлені в арабському ринкові, взяли участь у дводенній конференції. Видавці, які хочуть долучитися до такого заходу у 2020 році, можуть подавати онлайн-заявки до 20 червня 2020 року.

 

Також у межах виставки створений фонд у розмірі 300 000 доларів США, який надає фінансову допомогу арабським і закордонним видавцям для перекладу видань.

 

Сайт виставки

 

Читайте також: Відома книжкова столиця світу ЮНЕСКО–2020

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект