Календар подій

28/05

Мирослав Маринович презентує книжку про Андрея Шептицького

Івано-Франківськ

18:00 Промприлад. Реновація, вул. Академіка Сахарова, 23

Мирослав Маринович презентує книжку про Андрея Шептицького

Відбудеться презентація книжки Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”».

У межах презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Український католицький університет Мирослав Маринович представить свою роботу, а також відбудеться обговорення книги зі спеціально запрошеними гостями:

  • Мирослав Маринович, автор, український правозахисник та релігієзнавець, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи;
  • Юрій Филюк, підприємець, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник проекту «Тепле місто» та «Промприлад. Реновація» (Івано-Франківськ);
  • Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій, директор з розвитку компанії «pro.mova» (Київ);
  • Зіновій Свереда, Доктор соціальної економіки Папського Григоріанського університету (Рим, Італія), Президент Українського Кооперативного Альянсу (Київ).

 

Модератор: Мар’яна Савка, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева» (Львів).

 

Книга містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

 

*Книгу видано за підтримки випускників #LvBS: магістерської програми Key Executive MBA, магістерської програми з інновацій та підприємництва, а також магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.

 

Контактна особа: Соломія Саврук ssavruk@lvbs.com.ua, +380 50 289 1210

 

Участь у події безкоштовна за умови реєстрації.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект