німеччина

На Франкфуртському ярмарку продаватимуть книжки два дні замість одного

10.07.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Уперше учасникам Франкфуртського книжкового ярмарку дозволять продавати книжки в обидва дні ярмарку — в суботу та неділю. Про це повідомляє офіційний сайт Німецької асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

Раніше в межах Франкфуртського книжкового ярмарку можна було придбати книжки лише в один день — у неділю, але 27-го червня Німецька асоціація книговидавців та книгорозповсюджувачів ухвалила рішення про те, щоби додати до періоду продажів ще й суботу.

 

Також повідомляється, що збільшити кількість днів для продажу книжок просили й видавці-учасники.

 

Раніше повідомлялося, що Франкфуртський книжковий ярмарок приймає заявки на участь у трьох програмах стипендій та грантів.

 

Минулий, вже 70-й Франкфуртський книжковий ярмарок проходив 10-14 жовтня. У його межах відбулося 4 тис. подій на 17 сценах, а почесним гостем фестивалю стала Грузія.

 

Нагадаємо, що 2017-го року Україна також була на найбільшому книжковому ярмарку у різних форматах: окрім національного стенда виставкову площу мали  «Мистецький Арсенал» та окремі видавці.

 

Як відомо, Україна 2016-го року була учасницею Франкфуртського книжкового ярмарку з національним стендом, розміром 100 кв. м. Кореспонденти Читомо побували на виставці і підготували репортаж, а українські видавці поділилися своїми знахідками.

 

У 2015 році Читомо теж долучились до розробленням і упорядкування каталогу.

 

2014 року Україна не була представлена у Франкфурті національним стендом, деталі — у матеріалі.

 

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект