бібліотека

На Монблані відкрили книгарню

02.07.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Італійську книгарню «La Feltrinelli 3466» відкрили на найвищій точці Європи — на схилі гори Монблан. Про це повідомляють італійські ЗМІ.

Полиці книгарні повністю займають один із поверхів станції Punta Helbronner фунікулера SkyWay. В асортименті майже 2000 книжок: мистецькі альбоми, гастрономічні видання про місцеву кухню, світові бестселери та дитяча література. Але найцікавішою особливістю книгарні залишається краєвид із вікна.

Монблан (фр. Mont Blanc, італ. Monte Bianco, букв. «біла гора») — кристалічний масив і однойменна вершина у Грайських Альпах (Західні Альпи), на кордоні Франції та Італії, найвищий шпиль у Західній Європі (4808,73 м). Під Монбланом прокладений автомобільний тунель завдовжки 11,6 км, що з’єднує Францію з Італією.

 

Раніше ми повідомляли, що в Індіанаполісі, столиці американського штату Індіана, уже 5 років успішно функціонує пивно-книжкова крамниця Books & Brews.

 

Читайте також про першу книгарню з платним входом у Токіо.

 

Раніше ми писали про «Інтермеццо»  у Чернігові, «Книгарню-кав’ярню» в Одесі, «Calamarius» у Рівному, «Українську книгу» + «Literatur Cafe» у Чернівцях, книгарню-кав’ярню у Миколаєві, київські інді-книгарню «Хармс»«Наш Формат»«Довженко. Книги. Кава. Кіно», «Мою книжкову полицю», «Барбукан» та інші.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект