архітектура

На «Великій ідеї» збирають кошти на українське видання книжки архітектора Рейніра де Граафа

06.02.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Платформа  CANactions запустила кампанію зі збору коштів на українське видання книжки архітектора Рейніра де Граафа «Чотири стіни та дах». Сторінка кампанії з’явилася на сайті «Велика ідея».

У книжці автор розмірковує над історією та природою професії архітектора, розглядаючи зовнішні й індивідуальні фактори, які на неї впливають, та врешті-решт доходить до висновку, що за постійними світовими революціями незмінною залишається основа архітектури — чотири стіни і дах над головою. Рейнір де Грааф розповідає, що сьогодні означає бути архітектором, наводячи історії зі своєї практики та буденної роботи відомого офісу. Книжка складається з яскравих безкомпромісних розповідей, написаних з гумором, які водночас вражають своєю глибиною та спонукають до роздумів.

 

Вона буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям в галузі міського планування, працівникам міських органів самоврядування і всім, хто якось пов’язаний або цікавиться сферою архітектури.

Рейнір де Грааф — архітектор, партнер в архітектурному бюро OMA та директор АМО, аналітичного центру офісу. Автор багатьох відомих на весь світ архітектурних проектів та переможець численних міжнародних конкурсів. «Чотири стіни та дах» — найновіша його робота, яка стала бестселером і часто обговорюється та цитується у професійній світовій спільноті.

 

Мета кампанії — 140 тисяч гривень. Частину коштів організаторам вже вдалося залучити, робота над виданням почата. Зібрані кошти будуть використані на переклад, верстку та частину витрат по друку тиражу.

 

Планується, що у разі успіху кампанії, презентація книжки відбудеться на  12-му Міжнародному Архітектурному Фестивалі CANactions 17-18 травня 2019 року в Києві. Рейнір де Грааф вперше відвідає Україну, щоб представити «Чотири стіни та дах» українській аудиторії.

 

Нагадаємо, що минулого року за підтримки спільноти доброчинців CANactions видали українською «Міста для людей» Йена Ґeла. Видання стало основоположною класикою для тих, хто пов’язаний або цікавиться міським розвитком в усьому світі. 

 

Читайте також матеріали спільного проекту Читомо і CANactions, серію «утилітарних» рецензій на книжки, які можуть перетворювати міста, створювати нові простори.