Нон-фікшн

Добробати

25.02.2017 0 Автор:

Номер стенду: В4.10

Добробати / Катерина Гладка, Дмитро Громаков, Вероніка Миронова та ін. ; ін. О. А. Гугалова. – 2-ге вид., переробл. та допов. – Харків : Фоліо, 2017. – 325 с.: іл. ISBN  978-966-03-7709-7

Чи вистояла б Україна без мужності добровольчих батальйонів? У чому сутність руху добробатів – і де його витоки? Якою була роль добровольців під час найважливіших етапів битви України проти гібридного агресора? І що чекає на добробати у майбутньому? На ці питання вирішила відповісти група експертів і журналістів. Проект «Добробати» – це хроніка історії руху і водночас роздуми над його природою. Створення добробатів, їхній бойовий шлях і сучасний стан – усе це безпосередньо з уст учасників подій, політиків, військових, громадських діячів та волонтерів.

Ціна: 175 грн

Йшли перші дні після перемоги Революції гідності. Розпочалася анексія Криму, сепаратисти почали розгойдувати український Схід. Стало зрозуміло, що Збройні сили України, практично зруйновані владою Януковича, перебувають у жалюгідному стані, внутрішні війська і міліція деморалізовані – чинити опір агресору і сепаратистам мали змогу лише лічені підрозділи. Потрібно було робити щось неординарне та ефективне. Події розвивалися стрімко. Дуже швидко стало зрозуміло, що ставка на батальйони територіальної оборони, що формується за рахунок призову на службу у військкоматах, повною мірою себе не виправдала – бойові підрозділи дуже складно і довго формувалися, були недостатньо боєздатні. Саме тоді і виникла ідея формування нових спецпідрозділів МВС – тільки з добровольців. Отже, і службовці, й міліціонери, які пішли в запас, і хлопці з Самооборони Майдану, і просто патріоти з «гражданки» – тільки на добровільній основі! Мотивовані, котрі швидко навчаються і не пасують перед будь-якими труднощами тих перших тижнів.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe