Календар подій

18/05

Оксана Кротюк презентує дитячу книжку «Песик Чапа»

Київ

13:00 Книгарня Старого Лева, вул. Прорізна, 10

Оксана Кротюк презентує дитячу книжку «Песик Чапа»

Запрошуємо малят та їхніх батьків на «Веселі забави з Песиком Чапою». На вас чекатиме зустріч з письменницею Оксаною Кротюк – авторкою новинки для малечі «Песик Чапа», що нещодавно побачила світ у «Видавництві Старого Лева».

Ви ще й досі не познайомилися з Песиком Чапою? Саме час це зробити! У травневу суботу в Книгарні-кав’ярні Старого Лева Чапа чекатиме на вас разом із Оксаною Кротюк. Вони люблять гратися у віршовані забави та театрик на долонях, вміють розповідати історії про дружбу та великі мрії малюків, готові з вами віршувати і навіть майструвати.

 

В одному зі своїх інтерв’ю Оксана Кротюк казала: «… Найвища нагорода, якої я була удостоєна як авторка, — це розповіді батьків про те, що діти просять покласти мою книжечку біля подушки на ніч…». Сподіваємося, що «Песик Чапа» оселиться біля ваших подушок, дорогі маленькі читачі! У цій яскравій книжечці — 15 коротких історій з малюнками Жені Миронюк, що підкажуть малечі, як доглядати домашніх улюбленців, як гарно поводитися і чому важливо читати.

Подія на Фейсбуці

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект