Календар подій

23/11

Ольга Герасим’юк презентує книжку «Я повернулася. Люблю»

Житомир

16:00 Майдан Перемоги, 7

Ольга Герасим’юк презентує книжку «Я повернулася. Люблю»

Відбудеться презентація книги «Я повернулася. Люблю» відомої української телеведучої та громадської діячки Ольги Герасим’юк.

«Я повернулася. Люблю» — це збірка есеїв та дорожніх нотаток, до якої увійшли тексти за більше ніж десять років. Захопливі подорожі, знайомство з світом через призму людських доль і характерів, доленосні знайомства, втрати та віднайдення себе — про все це у чуттєвій розмові авторки з модераторкою Мар’яною Савкою.

 

Після презентації відбудеться концерт поетеси Мар’яни Савки та Тріо «Мар’яничі». «Говори зі мною» — вечір музики, сенсів й чуттєвої лірики. 

 

«Говори зі мною» — музично- поетичний проект від Тріо «Мар‘яничі». Це поезія Мар’яни Савки, Юрка Іздрика, Грицька Чубая. Пісні у стилі танго, блюзу, босанови авторства Мар‘яни в аранжуванні піаніста Юрія Романіва та гітариста Сергія Гуріна😍.

 

За рік існування Тріо «Мар‘яничі» створило музичні перформанси «В саду зізнань», «Одного разу», «Дримбанґо», «Спів-Причетність». Концертувало у Львові, Києві, Одесі, Тернополі, Дніпрі, Луцьку, Чернігові, Трускавці.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект