Календар подій

26/08

Пекінська міжнародна книжкова виставка

Пекін, Китай

Пекінська міжнародна книжкова виставка

Пекінська міжнародна книжкова виставка (Beijing International Book Fair) пройде 26–30 серпня та залучить 2600 учасників і понад 320 000 відвідувачів.

Пекінська міжнародна книжкова виставка дає відповідь на запитання, чому книжковий ринок Китаю продовжує розвиватися найшвидшими темпами у світі. Відвідувачі заходу можуть побачити, як китайські видавці використовують передові технології й нові підходи для популяризації читання. Наприклад, у 2019 році на заході відбулася серія презентацій про нові можливості, які надає авторам швидкісний інтернет 5G у поєднанні з доповненою, змішаною та віртуальною реальністю. Зокрема, на виставці представили технологію спілкування читача з проєктований образом автора. Також ряд подій на виставці були присвячені використанню штучного інтелекту у видавничій справі. На одній з них презентували робота, що може читати ілюстровані книжки дітям голосом їхніх батьків.

 

У виставці 2019 року взяли участь видавці з 95 країн світу, і протягом п’яти днів вони уклали майже шість тисяч угод. Окрім того, понад 170 тисяч фахівців долучилися до виставки як відвідувачі та мали змогу побувати на 1100 дискусіях, презентаціях, зустрічах та інших подіях.

 

Сайт виставки

 

Читайте також: Китайський ринок-2018: радикальний бум на нон-фікшн

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект