Календар подій

13/05

PEN Ukraine проведе дискусію про світовий порядок після пандемії

Україна

19:00 Фейсбук

PEN Ukraine проведе дискусію про світовий порядок після пандемії

PEN Ukraine у партнерстві з Internews Ukraine та UkraineWorld організовує онлайн-дискусію «Завтрашній світ: Яким може бути світовий порядок після пандемії?»

Учасники дискусії говоритимуть про те, як змінюється світ, заскочений пандемією та економічною кризою. Вони обговорять стратегії й тактики, запропоновані світовими лідерами, їхні сили й слабкості, а також можливі сценарії подальшого розвитку подій.

Учасники:

  • Павло Клімкін – дипломат, ексміністр закородонних справ України;
  • Наталія Гуменюк — журналістка, авторка книг «Майдан Тахрір» та «Загублений острів»;
  • Сергій Сидоренко — головний редактор видання «Європейська правда»;
  • Гана Шелест – головна редакторка «UA: Ukraine Analytica», членкиння правління Ради зовнішньої політики «Українська призма».

 

Модеруватиме розмову Володимир Єрмоленко, головний редактор онлайн-платформи UkraineWorld, директор з аналітики Internews Ukraine, письменник, член PEN Ukraine.

 

Трансляція дискусії відбудеться на Фейсбук-сторінках PEN Ukraine та Internews Ukraine.

 

Дискусійний ПЕН-клуб — спроба вийти за межі соцмереж, де обговорення частіше перетворюються на сварки, ніж на аргументований обмін думками, а також за межі псевдодебатів на телебаченні, де сценарій розмови визначається інтересами власників медіа. Натомість мета Дискусійного ПЕН-клубу — осмислити у діалозі нагальні питання і сприяти розвитку громадянського суспільства, формувати культуру поваги до співрозмовника і вміння чути іншого.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект