Календар подій

19/04

Перекладацька резиденція «TRANSLATORIUM» запрошує до участі

Хмельницький

10:00

Перекладацька резиденція «TRANSLATORIUM» запрошує до участі

Перекладацька резиденція TRANSLATORIUM — це унікальна можливість для перекладачів(-ок) художньої літератури попрацювати разом та обмінятися досвідом. Протягом тижня учасники(-ці) разом перекладатимуть п’єсу сучасної британської драматургині Ніколи МакКартні.

Резиденти(-ки) TRANSLATORIUM матимуть можливість повністю зануритися в текст і творчість, перебуваючи в спільному просторі на мальовничому березі Південного Бугу в Хмельницькому. За результатами роботи відбудеться публічне читання п’єси, під час якого відвідувачі зможуть не лише познайомитися із сучасною британською драматургією, а й поспілкуватися з перекладачами та перекладачками.

 

Резиденція триватиме тиждень — з 19 до 25 квітня.

 

Взяти участь у резиденції TRANSLATORIUM можуть перекладачі(-ки) з англійської, попередньо заповнивши онлайн-форму: https://goo.gl/forms/PrxPSUzDUda0ws9n2 

 

Серед усіх заявників буде обрано 4-ох резидентів(-ок).

 

Дедлайн подачі заявок — 21 березня.

 

Участь безкоштовна.

 

Проект реалізується літературно-перекладацьким фестивалем Translatorium та Агенцією розвитку Хмельницького за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу. Курує резиденцію перекладацька група VERBація.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект