втрати

Помер відомий американський фантаст Ларрі Айзенберг

27.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На 99-му році життя помер Ларрі Айзенберг – один із найвідоміших американських фантастів. Про це повідомляє видання The New York Times.

Ларрі Айзенберг народився 1919-го року. Став відомим завдяки своїм оповіданням. Найвідоміше з них «What Happened to Auguste Clarot?», яке було надруковане у культовій антології Dangerous Visions, яку впорядковував Гарлан Еллісон. Активно друкувався у «Galaxy Science Fiction», «Asimov’s Science Fiction» та інших науково-фантастичних журналах, а його короткі історії неодноразово перевидавалися та передруковувалися у різноманітних фантастичних антологіях.

 

Окрім оповідань, Айзенберг також прославився своїми коментарями (більш ніж 13 тисяч) до онлайн-версії «The New York Times», які він писав у формі лімериків. Вони також вийшли окремими книжками.

 

Айзенберг був також і науковцем – багато років поспіль він працював інженером-біомедиком в Університеті Рокфеллера. Там він очолював електронну лабораторію.

 

Раніше повідомлялося, що на 85-му році життя помер американський письменник-фантаст Гарлан Еллісон.

 

Нагадаємо, що 22 травня помер американський письменник, лауреат Міжнародної Букерівської та Пулітцерівської премій Філіп Рот.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект