Джозефа Конрада

Премію Cundill History Prize отримала авторка біографії Джозефа Конрада

19.11.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Премію Cundill History Prize, яка вручається за історичну літературу, отримала книжка The Dawn Watch: «Joseph Conrad in a Global World» Майї Джесаноф. Про це повідомляє офіційний сайт премії.

 

«The Dawn Watch: Joseph Conrad in a Global World» розповідає про деталі біографії англійський письменник польського походження – Джозефа Конрада, який вважається одним із найвидатніших англійських прозаїків.

 

Його твори мали великий вплив на багатьох письменників, серед яких Ернест Гемінґвей, Ґрем Ґрін, Вільям Сьюард Берроуз, Джозеф Геллер та інші. Пишучи в часи розквіту Британської Імперії і використовуючи власний досвід у британському торговому флоті, Конрад створював романи та короткі оповідання, що відзеркалювали приховані аспекти світового панування Британської Імперії, водночас поринаючи в глибини людських взаємин.

 

Книжка вийшла у видавництвах HarperCollins у Веикобританії та Penguin Random House в Канаді та США.

Премія Cundill History Prize заснована Університетом Макгілла – найстарішим вищим навчальним закладом Канади. Вона дається за нон-фікшн видання на історичні теми. Призовий фонд – 75 000 доларів.

 

Нагадаємо, що загалом до короткого списку премії потрапили 8 видань, серед яких була і книжка Енн Еплбаум «Червоний голод: війна Сталіна проти України».

 

Як відомо, минулого року премію отримала книжка The House of the Dead: Siberian Exile Under the Tsars Даніела Біра.

 

Раніше повідомлялося, що Вероніка Ґоґоля отримала премію імені Конрада за найкращий дебют в Польщі.

 

Фото: Financial Times

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект