Календар подій

10/11

Презентують книжку «Остання обитель бунтарства»

Вінниця

13:00 Буква, пл. Гагаріна, 2

Презентують книжку «Остання обитель бунтарства»

Відбудеться презентація книжки Ірини Грабовької «Остання обитель бунтарства» — одного з небагатьох творів у жанрі стімпанк в українській літературі.

Ірина Грабовська — українська письменниця і блогерка, у минулому — журналістка і перекладачка. Писала сценарії для комп’ютерних ігор. Співавторка військового бестселеру — хроніки «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» (під псевдонімом Анастасія Воронова). Веде блоги, присвячені письменництву, у фейсбуці та телеграмі. Цього року вийшов її фантастичний детектив — «Остання обитель бунтарства».

 

Історія відбувається у місті вчених і винахідників Леобурзі, у паралельному світі, де правлять могутні імперії — Британська, Російська, Австро-Боснійська і Японська. Мир хисткий і ілюзорний, і над континентом знову літає примара великої війни.

 

Отримати в спадок будинок — чим не мрія? Особливо якщо це справжній старовинний маєток, більше схожий на палац. От тільки не все з тим дарунком так безхмарно: дядько, який заповів Данилові своє майно, зник безвісти, а будиночок виявився з секретом. Обстежуючи нову домівку, Данило знагла провалився в чудернацьке місце, де в небі літають дирижаблі, по місту їздять монорельси, а хатню роботу виконують дивовижні парові машини. Що це — неймовірний сон чи паралельний стімпанк-світ?

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект