Календар подій

13/07

Презентують книжку «Здобудеш державу Ізраїль»

Київ

19:00 Пломінь, пров. Шевченка, 5

Презентують книжку «Здобудеш державу Ізраїль»

Відбудеться презентація книги Володимира Жаботинського «Здобудеш державу Ізраїль» за участі видавця Олексія Бешулі та релігієзнавця, незалежного дослідника Валентина Дзюбенка.

«Здобудеш державу Ізраїль» — лекція присвячена темі сіонізму, єврейського націоналізму, що поставив питання створення власної держави. Предметом розгляду буде ґенеза сіонізму в політичний рух, а результатом лекції стане цілісна картина того, як із релігії виріс сучасний націоналізм єврейського народу.

 

Відомий журналіст, оригінальний письменник, ідеолог правого сіонізму, переконаний мілітарист і харазматичний політик Володимир Жаботинський був яскравою особистістю. Його життя стало взірцем відданості національній ідеї та стоїцизму на шляху здобуття вільної країни. До видання ввійшли його мемуари «Слово о полку», присвячені створенню та діяльності Єврейського легіону, та декілька статей. Події, описані в книзі, заклали основу могутньої та успішної держави Ізраїль. Книга надихне кожного навчатися на переможних прикладах інших народів.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект