Календар подій

20/04

Про піар по-королівськи розкажуть на лекції

Київ

14:00 Мистецький центр «Шоколадний будинок», вул. Шовковична, 17/2.

Про піар по-королівськи розкажуть на лекції

Уявіть собі, що Ви живете у середні віки чи то в епоху Відродження? Ні тобі інтернету, ні газет, ні телебачення. Живете Ви десь, наприклад, в Ліоні. І може Вам пощастить раз за все життя побачити правителя країни, а може й ні… Уявляєте?

На лекції Людмили Ващук «Піар по-королівськи доби середньовіччя та Ренесансу» ви дізнаєтеся, як західноєвропейські монархи того часу все ж таки контактували зі своїми підданими. Послухаєте про «радісні в’їзди» правителів у міста їх володінь та як про це згодом писали у тодішніх ЗМІ… ой, манускриптах! Дізнаєтеся про ритуал покладання королем рук на хворих «золотухою» у Франції. Заразом поговоримо про те, що це була за хвороба, і чому люди століттями вірили, що король їх зцілює!

 

Вартість лекції 100 грн. У ціну включено вхідних квиток до «Шоколадного будинку» з можливістю ознайомитися з експозицією. Зареєструватися на лекцію потрібно за посиланням: https://forms.gle/dwrqQv88d4TEy2FY7

 

*Вказані вами персональні дані у реєстраційній формі є необхідними для подальшого контакту з Вами. Після реєстрації Вам надійде лист з умовами придбання квитка.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект