Календар подій

13/11

Шанхайська міжнародна виставка дитячої книги

Шанхай, Китай

Шанхайська міжнародна виставка дитячої книги

Шанхайська міжнародна виставка дитячої книги (China Shanghai International Children’s Book Fair) пройде 13–15 листопада та залучить понад 500 учасників і 40 000 відвідувачів.

Китайська шанхайська міжнародна виставка дитячої книги — єдина подія в Азійсько-тихоокеанському регіоні, яка повністю присвячена книжкам та іншому контенту для дітей до 16 років. У 2019 році вона відбулася на рекордній території 25 тисяч м² Шанхайського світового виставкового центру і зібрала понад 500 учасників з 32 країн та понад 16 тисяч фахівців видавничої справи з 50 країн. Протягом трьох днів для професійних відвідувачів відбулося 345 подій, а видавці уклали майже 1500 угод.

 

Гості виставки мають змогу познайомитися з китайським ринком дитячої книги, на якому щороку виходить понад 40 000 нових назв, а також з іншою продукцією для дітей: навчальними програмами, фільмами, іграми тощо.

 

Також закордонні видавці можуть взяти участь в стипендійній програмі виставки. Ця програма має на меті показати найбільш успішні шанхайські видавництва та книжкові магазини, й, окрім того, сформувати міжнародну мережу партнерів. За 7 років існування виставки таку можливість вже отримали 60 видавців, зокрема й українські.

 

Сайт виставки

 

Читайте також: Китайський ринок-2018: радикальний бум на нон-фікшн

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект