Календар подій

16/04

VII Всеукраїнська школа бібліотечного журналіста запрошує на навчання

Харків

10:00 провулок Володимира Короленка, 18

VII Всеукраїнська школа бібліотечного журналіста запрошує на навчання

На навчання в VII Всеукраїнську школу бібліотечного журналіста запрошуються бібліотечні фахівці України.

Школа бібліотечного журналіста зосередиться на таких темах: вплив конвергенції на освоєння нових крос-медійних форматів; крос-медійні платформи, крос-медійні інформаційні потоки; жанри універсальної журналістики; тренди у нових медіа та можливості їх застосування у бібліотечній діяльності; візуальні тенденції; мобільна журналістика та мобілографія; подкастинг; сервіси для створення кросмедійного контенту; стратегії просування бібліотеки у соціальних медіа.

 

Традиційною складовою навчання бібліотекарів-журналістів є тренінги, робота в творчих групах, майстер-класи, експериментальні лабораторії, воркшопи, зустрічі з професійними журналістами.

 

Запрошений тренер – експерт в сфері PR, засновниця освітнього проекту «Школа практичної журналістики», «Kharkov Storytelling Club» Ірина Лянна.

 

У межах проекту «Бібліотечний туризм» відбудуться екскурсії містом, провідними бібліотеками Харкова (ХДНБ ім. В. Г. Короленка, оновленим інформаційно-бібліотечним простором Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету, навчально-бібліотечним комплексом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та ін.)

 

Слухачі отримають сертифікати та методичні матеріали.

 

Витрати на відрядження – за рахунок направляючої сторони. Для участі у Школі необхідно бути членом УБА, філій та відділень.

 

Реєстрація триває до 1 квітня 2019 р. за посиланням: https://goo.gl/forms/b6J8tJ58AISWIDtu1.

Школа бібліотечного журналіста навчатиме 4 дні — з 16 до 19 квітня.

 

Організатор: Харківська державна наукова бібліотека ім В.Г. Короленка

 

Координатор: зав. сектором інноватики та професійного розвитку відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Г. Короленка Катерина Вірютіна.

 

Контакти: тел. (099) 2014–999, e-mail: libjournalist@gmail.com.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект