Календар подій

1/07

Сomic Con Ukraine оголосив набір учасників

Київ

23:59

Сomic Con Ukraine оголосив набір учасників

Міжнародна конвенція коміксів та поп-культури Сomic Con Ukraine оголосила набір видавців, художників, косплеєрів, танцорів та учасників маркету.

Сomic Con Ukraine цьогоріч заплановано на 5 та 6 вересня. На підготовку робіт, номерів, костюмів та стендів потрібен час, тому 1 травня відкрились форми для учасників Комікс-зони та зони Фанатських стендів, Алеї художників, Cosplay & Cover Dance Show, фотографів, блогерів, у зону настільних ігор та маркету. А з 8 червня розпочнеться реєстрація на Dog Cosplay Сontest.

 

Подаватися на участь у Сomic Con Ukraine можуть видавництва, шанувальники Cosplay & Cover Dance Show, художники, виробники настільних ігор, охочі мати фанатський стенд та охочі брати участь в  маркеті гік-культури.

 

Саме на Comic Con Ukraine приїжджали Денні Трехо, Крістофер Ллойд, Джон Ріс Девіс, Браян Декарт та Джон Ромеро, а цього року одним із гостей очікується Maul Cosplay. Саме тут обидва дні виступатимуть українські концептуальні гурти. Саме на Comic Con Ukraine можна побачити унікальне дійство косплей-дефіле червоною доріжкою за участю собак Dog Cosplay Сontest. Саме на Comic Con Ukraine чергу займають за 2 години до відкриття і залишаються на локації до вечора 30 тисяч гостей. 

 

Минулого року фестиваль приймав учасників та гостей з України, Польщі, США, Британії, Угорщини, Греції, Колумбії, Чилі, Шотландії, Чехії, Туреччини, Білорусі, Росії. На головній сцені за право представляти Україну на найпрестижнішому міжнародному фестивалі косплею в Японії боролися понад 1000 косплеєрів та разом з 400-ма фанатами к-поп змагались за призовий фонд в 100 000 грн. Свої роботи показали 130 українських та іноземних художників. В зоні коміксів 14 видавництв анонсували понад 40 новинок. 

 

«Проте ми впевнені, що Арт-завод Платформа здатен вмістити більше і ми прагнемо зібрати ще більше однодумців та зірок на нашому фестивалі», – кажуть організатори. 

 

Сайт Сomic Con Ukraine

 

Читайте також: Більше, гучніше — як пройшов Comic Con Ukraine 2019

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект